شرکت تجارت ونداد نویسا (پخش بوتیا)

معرفی شرکت تجارت ونداد نویسا

شرکت تجارت ونداد نویسا (پخش بوتیا) در زمینه توزیع مویرگی مواد غذایی در استان کرمان فعالیت می کند.

این شرکت با حدود 20 نفر نیروی انسانی آموزش دیده، محصولات تولید کننده هایی مانند صنایع غذایی بوتیا، نوشیدنی های فان لند، محصولات تکنفره پرتوساب و یاس آوران، ویتامین سی پرسیش و تخمه آفتابگردان سربلند و … را در پهنه استان کرمان بازاریابی و توزیع می کند.

هدف شرکت تجارت ونداد نویسا کسب درصد ببیشتر بازار موادغذایی استان و توسعه منطقه تحت فعالیت خود به سایر استان ها و صادرات محصولات به کشور های حوزه خلیج فارس است.

خدمات شرکت تجارت ونداد نویسا

1-بازاریابی و بازارسازی

موضوع بازاریابی و بازارسازی یکی از دغدغه های مهم تولید کنندگان است. وقتی تولید کننده مجبور باشد به بازاریابی بپردازد، تمرکزش از تولید منحرف می شود. عدم تمرکز بر تولید می تواند آثار جبران ناپذیری بر کسب و کار شرکای تجاری ما داشته باشد.

به همین دلیل واحد بازاریابی و بازارسازی شرکت تجارت ونداد نویسا این اصل مهم کسب و کار شما را برعهده می گیرد و شرکای تجاری ما صددرصد ذهن خود را معطوف امر تولید می کنند.

پرسنل این واحد با گذراندن دوره های حرفه ای بازاریابی و بازارسازی، از جمله معرفی برند بصورت حضوری و غیرحضوری، متقاعد سازی مشتری، پیگیری مذاکرات، شناسایی مشتریان جدید و … برند شریک تجاری را در کل استان کرمان معرفی می کنند که به تقاضا سازی منجر می شود.

2-فروش و خدمات پس از فروش

شرکت ونداد تجارت نویسا خود را نماینده شرکای تجاری میداند و سعی می کند برند شریک خود را به خوش نامی در بین دیگر رقبا در ذهن مخاطب حک کند.

از این رو واحد فروش و خدمات پس از فروش شرکت با استفاده از متد روانشناسی بازار و مشتری، اقدام به فروش محصولات تولیدکنندگان محترم می نماید.

مشتری به ما اعتماد می کند و کالای شریک تجاری ما را خریداری میکند؛ به پاس این اعتماد یکی از رسالت های مهم کسب و کار ما ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتری است.

خدمات شرکت تجارت ونداد نویسا: مدیریت انبار و لجستیک

3-مدیریت انبار و لجستیک

اولین موضوعی که هر تولید کننده موادغذایی را درگیر می کند، موضوع انبارداری و مدیریت انبار است. شرکای تجاری تجارت ونداد نویسا در حین همکاری با این شرکت از خدمات مدیریت انبار و فضای مناسب انبار این شرکت بهره مند خواهند شد.

موضوع بعدی انتقال اجناس فروش رفته به محل مشتری است. برای این موضوع ناوگان حمل و نقل تجارت ونداد نویسا وارد عمل می شود و کالای فروش رفته را به دورترین شهر های استان کرمان ارسال می کند.

نیروهای تجارت ونداد نویسا عملیات بارگیری و تخلیه را برعهده دارند و در مواردی چینش کالا در قفسه های مشتری را نیز انجام میدهند.

جایگاه برتر نیروی انسانی در شرکت تجارت ونداد نویسا

شرکت ونداد تجارت نویسا همواره در حال توسعه نیروی انسانی، توسعه ناوگان حمل و نقل، توسعه بازار و محصولات قابل ارائه است. از این رو در صورتی که توانایی تصدی شغل یا محصولی دارید که می تواند در یک ارتباط برد-برد با ما همکاری کنید، از شما دعوت به عمل می آید تا با ما در ارتباط باشید.

نیرو انسانی شرکت تجارت ونداد نویسا

حضور فعال در نمایشگاه های داخلی و بین المللی

از دیگر فعالیت های شرکت تجارت ونداد نویسا حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی و ارائه راهکارهای موثر در زمینه صنعت پخش، علی الخصوص پخش موادغذایی است. این شرکت تجربه چندین دوره حضور فعال در نمایشگاه های استانی، کشوری مانند آگروفود و بین المللی داشته است.

حضور تجارت ونداد نویسا در نمایشگاه ها
حضور تجارت ونداد نویسا در نمایشگاه ها

مجوزها و افتخارات